דניאל נגראנו

דניאל נגראנו

ידוע באישיותו שובת הלב ובכישורי הקלפים המעולים שלו, דניאל נגראנו עומד כדמות מאורות בעולם הפוקר המקצועי. הוא נולד להורים רומנים בקנדה, ואמנות הפוקר תפסה את התעניינותו של נגראנו בגיל צעיר. נגראנו, שעזב את התיכון בטרם עת כדי לפתח קריירה בפוקר, הלך נגד הזרם, והוכיח את יכולתו בשכונת הפוקר המקומית לפני שעלה על הבמה העולמית.

נגראנו נכנס להיכל התהילה של הפוקר בשנת 2014, הישג ראוי לשבח המסמל את השפעתו על מעגל הפוקר. סימן ההיכר שלו טמון ביכולתו לחזות במדויק את ידו של היריב, תכונה שבלבלה יריבים וצופים כאחד, וזיכתה אותו בכינוי “קיד פוקר”. הזכיות שלו בקריירה מפגינות את כישוריו, עם למעלה מ-42 מיליון שקלים חדשים, מה שמציב אותו בין שחקני הפוקר העשירים ביותר אי פעם.

דינמיות בשולחן הפוקר

מה שמבדיל את נגראנו מבני דורו הוא סגנון המשחק הייחודי שלו. זריז וסתגלן, הוא לא מנוי על אסטרטגיה אחת אלא מקבל את ההחלטה הטובה ביותר על סמך הקלפים במשחק, ומוכיח שהוא יריב קשה שמסוגל לנווט בכל מצב שהחפיסה מחלקה. בפרקים הבאים, נדון בחברים אחרים בצוות GG Team שכמו נגראנו, שמו את הסמן הייחודי שלהם על המשחק.

הקריירה של נגראנו, מעוררת השראה ומוכשרת, מדגישה את תכונות הפוקר הקרדינליות של התמדה, סבלנות וחשיבה אסטרטגית שאין שנייה לה. כדמות בולטת בצוות GG Team Squad, הוא מגלם את הרוח והעקשנות שהקבוצה מייצגת, ותרם תרומות אדירות לתחום הפוקר.

 

Main-Section4-Community_Character_PC

תנאים והגבלות

-שחקן פעיל חייב להיות בן 18 ומעלה כדי להשתתף בסדרה זו.
-אם שחקן נחשד לפעילות הונאה, ל 7XL יש את הזכות לחקור, לעקל ולסגור חשבון שחקן.
-לרשת GGpoker יש את הזכות לשנות ולהשעות מבצעים בכל עת ללא התראה מראש.
-תנאי המבצעים כפופים לאתר 7XL .
-חוקי וכללי האתר כפופים לרשת GGpoker העולמית.
-שחקו באחריות